ASUS NUC 14 Essential (RNUC14MNK9700002), Intel N97, Intel Graphics, 1xDDR5 SO-DIMM, 5xUSB, 2xUSB Type-C, M.2 22x80 NVMe and SATA SSD, 2,5Gbe LAN, 1xHDMI, 1xDP, WiFI 6E AX211, EU Cord, Slim Kit (L6), EAN:4711387779293
Nazaj
90AR00M2-M00080
90AR00M2-M00080
Asus
4711387779293
Bar koda:
4711387779293
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
ASUS NUC 14 Essential (RNUC14MNK9700002), Intel N97, Intel Graphics, 1xDDR5 SO-DIMM, 5xUSB, 2xUSB Type-C, M.2 22x80 NVMe and SATA SSD, 2,5Gbe LAN, 1xHDMI, 1xDP, WiFI 6E AX211, EU Cord, Slim Kit (L6), EAN:4711387779293
ASUS NUC 14 Essential je kompaktna naprava z zmogljivim Intel N97 procesorjem in integrirano Intel UHD grafiko. Opremljen z 1xDDR5 SO-DIMM, omogoča hitre in tekoče aplikacije, medtem ko 5xUSB ter 2xUSB Type-C ponujata bogate možnosti povezovanja. Na voljo sta M.2 NVMe in SATA SSD reža za shranjevanje ter 2,5Gbe LAN za hitre mrežne povezave. Prek WiFi 6E AX211 kartice lahko pričakujete izjemno hitrost interneta. Naprava vključuje HDMI in DP izhode za več monitorjev ter prihaja s črnim, elegantnim dizajnom, idealnim za vse sodobne domove in pisarne. Zasnovan za zmogljivost in prilagodljivost omogoča popolne zmogljivosti v majhnem ohišju.
| Serije | NUC |
| Model | NUC 14 Essential |
| Vrsta sistema | Osebni računalnik |
| Sistemski faktor oblike | Mini |
| CPE | Procesor Intel N97 |
| Jedro CPU Količina | 4 |
| Standardna vtičnica CPU | Vtičnica 1264 |
| Količina nameščenega CPU-ja | 1 |
| Podpora za največjo količino CPU-ja | 1 |
| Velikost predpomnilnika CPE-ja | 6 MB |
| Nabor čipov | Sistem na čipu (SoC) |
| Število podprtih matičnih plošč | 1 |
| Vrsta pomnilnika | DDR5 SDRAM |
| Faktor oblike pomnilnika | SODIMM 262-pin |
| Hitrost pomnilnika | 4800MHz (PC5-38400) |
| Integrirano | Krmilnik za shranjevanje: PCIe 3.0 x4/SATA (M.2)
|
| Vtična kartica | Krmilnik Wi-Fi: Intel Wi-Fi 6E AX211
|
| Faktor oblike video krmilnika | Integrirano |
| Video čipov | Grafika Intel UHD |
| Vrsta video pomnilnika | Video pomnilnik v skupni rabi |
| Faktor oblike avdio krmilnika | Integrirano |
| Nabor avdio čipov | Realtek ALC3251 |
| Oblika omrežnega vmesnika | Integrirano |
| Nabor čipov LAN | RTL8125BG-CG |
| Wi-Fi | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Podpira protokol podatkovne povezave | 2.5 Gbps |
| USB 3.2 2. generacije | 2 (USB 3.2 (tip C)), 4 (USB 3.2 (tip A)) |
| DisplayPort | 1 |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (tip A)) |
| HDMI | 1 (HDMI (tip A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Vrata za slušalke | 1 (3.5-milimetrski minipriključek) |
| Ime operacijskega sistema | brez operacijskega sistema |
| Vrsta napajalne naprave | Napajalnik |
| Lokacija napajalne naprave | Zunanji |
| Največja izhodna moč | 65 W |
| Zunanja barva | Črn |
| Možnost montaže | Namizje |
| V škatli | Garancijski list Vodnik za hitri začetek |
| Kabel vključen | Napajalni kabel (EU vtič) |
| Višina (mm) | 36 mm |
| Globina (mm) | 115 mm |
| Širina (mm) | 135 mm |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 199 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 171 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 104 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.23 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.49 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 583 mm |
| Širina škatle (mm) | 307 mm |
| Višina škatle (mm) | 252 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 8 kg |
| Paketi v škatli | 5 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 4711387779293 |
| Procesor (vrsta) |
Intel |
| Spomin (RAM) |
1 GB |
| Grafična kartica (model) |
Intel UHD |
| Grafična kartica |
Intel (integrirana) |
| Operacijski sistem |
Brez/Free DOS |
| Procesor (model) |
INTEL Procesor N97 3,6 GHz |
| Wi-Fi |
Da |
| Napajalnik |
65 W |