| Serija | Wyse |
| Model | Wyse 5030 |
| Vrsta sistema | Thin Client |
| Tip sistema | Ultra majhna oblika faktorja |
| Vključeni dodatki | VESA nosilec za montažo Stojalo DVI to VGA Adapter |
| Procesor | Teradici TERA2321 |
| Vrsta pomnilnika | DDR3 SDRAM |
| Zmogljivost vgrajenega pomnilnika | 512 MB |
| Flash Memory | 32 MB |
| Tip avdio krmilnika | Integrirano |
| Vrsta avdio izhoda | Stereo |
| Avdio podatkovna širina | 16-bit |
| Podprti avdio standardi | Avdio z visoko ločljivostjo |
| Vnosne naprave | Miška |
| Tehnologija kazalne naprave | Optična |
| Tip omrežnega vmesnika | Integrirano |
| LAN | Gigabit omrežje |
| USB2.0 | 4 (4-pin USB (tip A)) |
| DVI | 1 (DVI-I) |
| DisplayPort | 1 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Avdio vmesnik | 2 (3.5 mm mini vtič) |
| Vrsta napajalnika | Polnilec |
| Lokacija napajalnika | Zunanji |
| Vhodna frekvencae | AC 100 - 240 V |
| Vhodne frekvence | 50/60 Hz |
| Največje podrto število napajalnikov | 1 |
| Najvišja izhodna moč | 30 W |
| Poraba energije pri delovanju | 9 W |
| Barva | Srebrna / črna |
| Višina (mm) | 29 mm |
| Globina (mm) | 116 mm |
| Širina (mm) | 177 mm |
| Nazivna teža | 0.48 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Opombe glede trajanja garancije | Prenosljiv |
| Bruto teža paketa (kg) | 2.19 kg |
| Neto teža (kg) | 1.8 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 2.19 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.3 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.1 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |