COUGAR Magus Black Gaming Sofa
Nazaj
CGR-MGS-ORB
CGR-MGS-ORB
COUGAR GAMING
4710483778445
Bar koda:
4710483778445
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
COUGAR Magus Black Gaming Sofa
COUGAR Magus Black Gaming Sofa združuje udobje in stil, kar vam omogoča vrhunsko igralno izkušnjo. S svojimi nastavljivimi naslonjali, naslonjalom za roke ter vzglavnikom za glavo, nudi popolno podporo med dolgimi igralnimi seansami. Izdelana iz imitacije lanenega materiala v elegantni črni barvi, sofa ohranja sodoben videz. Poleg tega je opremljena s stranskim žepom za shranjevanje in funkcijo vrtenja, kar zagotavlja večjo funkcionalnost. Z nosilnostjo do 150 kg, je idealna izbira za vsakogar.
| Tip stola | Gaming |
| Material ohišja | Imitation linen |
| Naslonjala | Nastavljiv |
| Roke | Da |
| Značilnosti stola | Vzglavnik za glavo Side Pocket for Storage Recline Swivel |
| Kolesa Količina | 5 |
| Največja primerna teža | 150 kg |
| Zunanja barva | Črn |
| Širina naslonjala | 630 mm |
| Višina naslonjala | 770 mm |
| Širina sedeža | 560 mm |
| Višina sedeža | 550 mm |
| Globina sedeža | 490 mm |
| Širina stola | 740 mm |
| Višina stola | 1070 mm |
| Globina stola | 850 mm |
| Teža stola | 30.7 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 890 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 770 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 1030 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 34 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 30.7 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 890 mm |
| Širina škatle (mm) | 770 mm |
| Višina škatle (mm) | 1030 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 34 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4710483778445 |