COUGAR OVERLORD Gaming Sofa
Nazaj
CGR-OVL-ORB
CGR-OVL-ORB
COUGAR GAMING
4710483778155
Bar koda:
4710483778155
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
COUGAR OVERLORD Gaming Sofa
Izdelka trenutno ni na zalogi.
COUGAR OVERLORD Gaming Sofa je vaš ključ do udobja med igranjem iger. Z elegantnim dizajnom v črni in oranžni barvi, ta kavč nudi maksimalno podporo z nastavljivim naslonjalom do 160°. Izdelan iz kakovostnega PVC usnja, omogoča izvrstno oporo z ledveno blazino. Popoln za igralce, nosi do 150 kg skupne teže, z zagotavljanjem 24-mesečne garancije. Idealno za tiste, ki želijo združiti igralsko izkušnjo z udobjem doma.
| Chair Type | Gaming |
| Casing Material | PVC Leather |
| Backrest | Adjustable |
| Maximum Backrest Angle | 160 ° |
| Minimum Backrest Angle | 95 ° |
| Armrests | No |
| Chair Features | Pillow for Lumbar |
| Maximum Suitable Weight | 150 kg |
| Barva | Črna / oranžna |
| Backrest Width | 900 mm |
| Backrest Height | 600 mm |
| Seat Width | 520 mm |
| Seat Depth | 560 mm |
| Chair Width | 1030 mm |
| Chair Height | 960 mm |
| Chair Depth | 1040 mm |
| Chair Weight | 51.5 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 24 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Bruto teža paketa (kg) | 57 kg |
| Neto teža (kg) | 8 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 57 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 7.2 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.8 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 4710483778155 |