COUGAR RANGER ELITE GOLD Gamig Sofa
Nazaj
CGR-RAE-GLB
CGR-RAE-GLB
COUGAR GAMING
4710483777240
Bar koda:
4710483777240
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
COUGAR RANGER ELITE GOLD Gamig Sofa
COUGAR RANGER ELITE GOLD, prefinjen gaming fotelj v črno-zlati barvni kombinaciji, ponuja najboljšo podporo z nastavljivim naslonjalom do 160°, jeklenim okvirjem in mehko velurno tkanino. Zasnovan za udobje in učinkovitost, primeren za uporabnike do 135 kg.
| Tip stola | Gaming |
| Material okvirja | Jeklo |
| Material ohišja | Velvet Fabric |
| Naslonjala | Nastavljiv |
| Največji kot naslonjala | 160 ° |
| Najmanjši naklon naslonjala | 95 ° |
| Roke | Da |
| Največja primerna teža | 135 kg |
| Zunanja barva | Črna/zlata |
| Širina naslonjala | 520 mm |
| Višina naslonjala | 620 mm |
| Širina sedeža | 490 mm |
| Višina sedeža | 460 mm |
| Globina sedeža | 490 mm |
| Širina stola | 670 mm |
| Višina stola | 1000 mm |
| Globina stola | 860 mm |
| Teža stola | 24.6 kg |
| Garancija Izdelki z možnostjo vračila | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Merila za potrjevanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 770 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 680 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 530 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 28 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 22.4 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Brutto (kg) | 24.6 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 3 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.4 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 4710483777240 |