COUGAR E-ODYSSEY 150 Gaming miza
Nazaj
CGR-E-ODYSSEY150
CGR-E-ODYSSEY150
COUGAR GAMING
4710483778469
Bar koda:
4710483778469
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
COUGAR E-ODYSSEY 150 Gaming miza
Izdelka trenutno ni na zalogi.
Zakoračite v svet izjemne igralske izkušnje z gaming mizo COUGAR E-ODYSSEY 150, ki združuje napredno tehnologijo in funkcionalnost. Z električno prilagoditvijo višine z dvema spominskima nastavitvama, zdravim načinom uporabe in robustno konstrukcijo za največjo podporo do 100 kg, je ta miza popolna za vsakega resnega igralca. Vgrajeni dodatki, kot so gyroskop, pladenj za upravljanje kablov, držalo za slušalke in dvojni električni motorji, zagotavljajo neprekosljivo uporabnost in udobje.
| Kind of Appliance | Desk |
| Novo ime dodatne opreme | E-Odyssey |
| Voltage | 240 V |
| Vgrajene naprave | Gyroscope Cable Management Tray Headset Hook Control Panel Dual Electric Motors 2 Side Platforms Pegboard Armrest Drawer |
| Certifikati | BIFMA, CE, FC, EAC, UKCA, RoHS |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Funkcije | Electric Height Adjustment (2 memory presets)Health Mode |
| Barva | Črna |
| Zmogljivost | 100 kg |
| Funkcija naprave | Gaming Desk |
| Vključeni dodatki | Pen holder 2 Headset holders 2 Gaming controller holders 6 Hooks 5 Magnets 3 Storage trays |
| Širina (mm) | 1500 mm |
| Višina (mm) | 1180 mm |
| Globina (mm) | 700 mm |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 24 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 1575 mm |
| Širina paketa (mm) | 815 mm |
| Višina paketa (mm) | 165 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 66.1 kg |
| Neto teža (kg) | 8.8 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 66.1 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 7 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 1.8 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 4710483778469 |