COUGAR E-STAR 120 - električna gaming miza, črna
Nazaj
CGR-E-STAR120
CGR-E-STAR120
COUGAR GAMING
4710483777295
Bar koda:
4710483777295
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
COUGAR E-STAR 120 - električna gaming miza, črna
COUGAR E-STAR 120 je vrhunska električna gaming miza z elegantno črno barvo. Zagotavlja izjemno stabilnost in omogoča prilagoditev višine za optimalno udobje. Vključuje 24-mesečno garancijo za brezskrbno uporabo. Idealna za gamerje, ki iščejo tehnološko napredne rešitve.
| Novo ime dodatne opreme | Gaming desk E-Star 120 |
| Barva | Črna |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 24 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 1260 mm |
| Širina paketa (mm) | 755 mm |
| Višina paketa (mm) | 150 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 26 kg |
| Neto teža (kg) | 24.5 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 1260 mm |
| Širina škatle (mm) | 755 mm |
| Višina škatle (mm) | 150 mm |
| Bruto teža škatle (kg) | 26 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 1.3 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.2 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 4710483777295 |
| Economic operator in EU / authorized representative | COMPUCASE Enterprise Co., Ltd. |
| Postal address | No. 225, Lane 54, An-Ho Rd., Sec.2, Tainan, Taiwan R.O.C. |
| Electronic address | info@cougargaming.com |