COUGAR E-GRAV 160 - električna gaming miza
Nazaj
CGR-E-GRAV160
CGR-E-GRAV160
COUGAR GAMING
4710483778476
Bar koda:
4710483778476
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
COUGAR E-GRAV 160 - električna gaming miza
Izdelka trenutno ni na zalogi.
COUGAR E-GRAV 160 je električna gaming miza, zasnovana za vrhunske igralne izkušnje. Ponuja motor za prilagoditev višine, LCD zaslon za enostavno upravljanje in črno zasnovo, ki se prilega vsakemu igralnemu prostoru. Vgrajen podložni podlog in pladenj za upravljanje kablov zagotavljata red in funkcionalnost. Z AC 100-240 V napetostjo in dimenzijami 15 mm (širina) x 750 mm (višina) x 1600 mm (globina) ter nosilnostjo do 120 kg, je ta miza idealna izbira za vsak igralni setup.
| Ime dodatne opreme Novo | E-GRAV 160 Electrical Gaming Desk |
| Vgrajene naprave | Mouse Pad Motor Cable Management Tray |
| Funkcije | LCD zaslonNastavitev višine |
| Zunanja barva | Črn |
| Izhodna napetost | AC 100-240 V |
| Širina (mm) | 15 mm |
| Višina (mm) | 750 mm |
| Globina (mm) | 1600 mm |
| Nazivna teža | 120 kg |
| Garancija Izdelki z možnostjo vračila | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Merila za potrjevanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 925 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 885 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 148 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 38 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 32.5 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 925 mm |
| Širina škatle (mm) | 885 mm |
| Višina škatle (mm) | 148 mm |
| Teža škatle Brutto (kg) | 38 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 4710483778476 |