CRUCIAL X10 Pro 1TB Portable zunanji SSD disk
Nazaj
CT1000X10PROSSD9
CT1000X10PROSSD9
Crucial
649528938381
Bar koda:
649528938381
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
5 let
CRUCIAL X10 Pro 1TB Portable zunanji SSD disk
CRUCIAL X10 Pro 1TB zunanji SSD je vrhunska izbira za tiste, ki cenijo hitrost in zanesljivost. Z zmogljivostjo 1 TB in podporo za USB 3.2 GEN2 2x2, dosega neverjetne hitrosti branja do 2100 MB/s. S tehnologijo NAND bliskavice in 256-bitnim AES šifriranjem zagotavlja varnost in učinkovitost. Vodoodporno ohišje z IP55 certifikatom skrbi za varnost vaših podatkov tudi v ekstremnih razmerah.
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Zmogljivost shranjevanja | 1 TB |
| Podpira podatkovni kanal | USB 3.2 GEN2 2x2 |
| Certifikati | CE, Kcc, RCM, UL, WEEE, RoHS, REACH, BSMI |
| Pomnilniška tehnologija | NAND bliskavica |
| Tehnologija bliskovnih pomnilniških celic | Celica na treh ravneh |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Zunanja barva | Črn |
| Največja zaporedna hitrost branja | 2100 MB/s |
| Največja hitrost zaporednega pisanja | 2000 MB/s |
| Funkcije polprevodniškega pogona | Podpora za TRIM 256-bitno šifriranje AES |
| Zaščita pred vplivi okolja | Nepremočljiv Odporen na prah |
| Standardi zaščite | IP55 |
| Združljivost platforme | Mac Operacijski sistem Linux Android Windows iPad |
| Garancija Izdelki z možnostjo vračila | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 60 mesecev |
| Merila za potrjevanje garancije | Serijska številka |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 0.076 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.1 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 16 mm |
| Širina škatle (mm) | 96 mm |
| Višina škatle (mm) | 109 mm |
| Teža škatle Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.1 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 649528938381 |
| Vmesnik |
USB 3.2 GEN2 2x2 |
| Kapaciteta |
1.000 GB |
| Hitrost pisanja |
2.000 MB/s |
| Hitrost branja |
2.100 MB/s |