CRUCIAL X10 2TB Portable SSD zunanji SSD disk
Nazaj
CT2000X10SSD9
CT2000X10SSD9
Crucial
649528942036
Bar koda:
649528942036
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
CRUCIAL X10 2TB Portable SSD zunanji SSD disk
SSD Crucial X10 2TB ponuja izjemno hitrost branja do 2100 MB/s prek USB 3.2 GEN2 2x2. Vzdržljiv, z IP65 zaščito, primeren za vse platforme.
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Zmogljivost shranjevanja | 2 TB |
| Podpira podatkovni kanal | USB 3.2 GEN2 2x2 |
| Pomnilniška tehnologija | NAND bliskavica |
| Tehnologija bliskovnih pomnilniških celic | Celica na treh ravneh |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Zunanja barva | Moder |
| Največja zaporedna hitrost branja | 2100 MB/s |
| Zaščita pred vplivi okolja | Nepremočljiv Odporen na prah |
| Standardi zaščite | IP65 |
| Združljivost platforme | Mac Operacijski sistem Linux Android Windows iPad |
| Garancija Izdelki z možnostjo vračila | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Merila za potrjevanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 96 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 16 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 109 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 0.066 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.07 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 16 mm |
| Širina škatle (mm) | 96 mm |
| Višina škatle (mm) | 109 mm |
| Teža škatle Brutto (kg) | 0.07 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 649528942036 |
| Vmesnik |
USB 3.2 GEN2 2x2 |
| Kapaciteta |
2.000 GB |
| Hitrost branja |
2.100 MB/s |