SEAGATE Ultra Compact 2TB SSD zunanji disk, 6.35cm (2.5"), USB 3.1 Type-C
Nazaj
STMX2000400
STMX2000400
Seagate
8719706045698
Bar koda:
8719706045698
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
SEAGATE Ultra Compact 2TB SSD zunanji disk, 6.35cm (2.5"), USB 3.1 Type-C
SEAGATE Ultra Compact 2TB SSD zunanji disk je idealen za shranjevanje velikih količin podatkov. S hitrostjo prenosa do 10GB/s prek USB 3.2 GEN 2 ter robustno IP54 zaščito, je ta temno siva naprava popolna rešitev za dinamični slog življenja. Združljiv z iOS, Android, Mac OS in Windows, vključuje silikonski zaščitni ohišje in 36-mesečno garancijo. Njegova majhna teža in dimenzije omogočajo enostavno prenašanje kjerkoli.
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Tip | Compact |
| Zmogljivost pomnilnika | 2 TB |
| Podprti podatkovni kanal | USB 3.2 GEN 2 |
| Zunanja hitrost prenosa podatkov | 10 GB/s |
| Tehnologija pomnilnika | NAND Flash |
| Vključeni dodatki | Hiter začetni meni Silicone Sleeve Silicone Cap Lanyard |
| Barva | Temno siva |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Protection Standarts | IP54 |
| Združljivost platforme | iOS Android Mac OS Windows |
| Širina (mm) | 20.4 mm |
| Višina (mm) | 12.5 mm |
| Globina (mm) | 70 mm |
| Nazivna teža | 0.024 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 36 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.05 kg |
| Neto teža (kg) | 0.059 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 0.69 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.691 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.01 kg |
| Paketov v škatli | 10 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 8719706045698 |
| Vmesnik |
USB 3.2 GEN 2 |
| Kapaciteta |
2.000 GB |