CRUCIAL X10 4TB Portable zunanji SSD disk
Nazaj
CT4000X10SSD9
CT4000X10SSD9
Crucial
649528941985
Bar koda:
649528941985
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
CRUCIAL X10 4TB Portable zunanji SSD disk
CRUCIAL X10 4TB je prenosni zunanji SSD disk z uporabnikom prijaznimi funkcijami, kot so impresivna hitrost branja 2100 MB/s, velika kapaciteta 4 TB in trpežnost. Kompatibilnost z Mac, Linux, Android, Windows in iPad zagotavlja vsestranskost, medtem ko IP65 zaščita nudi zanesljivo odpornost na prah in vodo.
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Zmogljivost shranjevanja | 4 TB |
| Podpira podatkovni kanal | USB 3.2 GEN2 2x2 |
| Pomnilniška tehnologija | NAND bliskavica |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Največja zaporedna hitrost branja | 2100 MB/s |
| Zaščita pred vplivi okolja | Nepremočljiv Odporen na prah |
| Standardi zaščite | IP65 |
| Združljivost platforme | Mac Operacijski sistem Linux Android Windows iPad |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 96 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 16 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 109 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.066 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.07 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 16 mm |
| Širina škatle (mm) | 96 mm |
| Višina škatle (mm) | 109 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.07 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 649528941985 |
| Vmesnik |
USB 3.2 GEN2 2x2 |
| Kapaciteta |
4.000 GB |
| Hitrost branja |
2.100 MB/s |