Toshiba Canvio Flex 4TB zunanji disk, USB 3.2 Gen 1, srebrn
Nazaj
HDTX240ESCCA
HDTX240ESCCA
Toshiba
4260557513286
Bar koda:
4260557513286
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
3 leta
Toshiba Canvio Flex 4TB zunanji disk, USB 3.2 Gen 1, srebrn
Odkrijte zmogljivost Toshiba Canvio Flex 4TB zunanjega diska. Kompaktnega srebrnega ohišja in s povezljivostjo USB 3.2 Gen 1 omogoča prenos hitrost do 5 GB/s. Združljiv z Apple Mac OS in Microsoft Windows, je idealna izbira za enostavno in učinkovito shranjevanje vaših podatkov.
| Vrsta zunanjega pogona | Pogon trdega diska |
| Notranji faktor oblike trdega diska | 2,5in |
| Zmogljivost shranjevanja | 4 TB |
| Zunanji podatkovni kanal | USB 3.2 Gen 1 |
| Zunanja podatkovna hitrost | 5 GB/s |
| Zahteva operacijski sistem | Apple Mac OS , Microsoft Windows |
| Vmesniki | USB 3.2 Gen 1 |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Kabel vključen | Kabel USB tipa C , Kabel USB tipa A na Micro-B |
| Zunanja barva | Srebrna |
| Globina (mm) | 78 mm |
| Višina (mm) | 19.5 mm |
| Širina (mm) | 109 mm |
| Nazivna teža | 0.212 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 78 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 109 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 20 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.21 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.21 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 4260557513286 |