SEAGATE Expansion 6TB Desktop Zunanji Disk USB 3.0
Nazaj
STKR6000400
STKR6000400
Seagate
3660619040483
Bar koda:
3660619040483
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
SEAGATE Expansion 6TB Desktop Zunanji Disk USB 3.0
Izdelka trenutno ni na zalogi.
Seagate Expansion Desktop 6TB zunanji disk, format 3.5'', USB 3.0, omogoča hitro in zanesljivo shranjevanje z visokim prenosom podatkov 5 GB/s. Priročen za obsežne multimedijske datoteke in varnostne kopije z zagotovljeno garancijo 24 mesecev.
| Vrsta zunanjega pogona | Trdi disk |
| Notranja oblika diska | 3.5in |
| Zmogljivost diska | 6 TB |
| Zunanji podatkovni kanal | USB 3.0 |
| Zunanja hitrost prenosa podatkov | 5 GB/s |
| Interfaces | USB 3.0 |
| Vključeni dodatki | Hiter začetni meni , Polnilec |
| Vključeni kabel | USB 3.0 kabel |
| Barva | Črna |
| Globina (mm) | 125 mm |
| Višina (mm) | 178.75 mm |
| Širina (mm) | 41.9 mm |
| Nazivna teža | 1.176 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 24 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Bruto teža paketa (kg) | 1.342 kg |
| Neto teža (kg) | 1.176 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 5.72 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 5.724 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.089 kg |
| Paketov v škatli | 4 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 3660619040483 |