CORSAIR SABRE v2 PRO Ultralahka Gaming Miška, črna
Nazaj
CH-931G000-WW
CH-931G000-WW
Corsair
840440498193
Bar koda:
840440498193
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
CORSAIR SABRE v2 PRO Ultralahka Gaming Miška, črna
Izboljšajte svoja gaming doživetja z miško CORSAIR SABRE PRO v2. Ta ultralahka brezžična miška ponuja vrhunsko natančnost s senzorjem MARKSMAN S 33K in ločljivostjo 33.000 DPI. Z brezžično tehnologijo Bluetooth®/RF boste uživali v nemotenem igranju, medtem ko 8000 Hz stopnja odziva zagotavlja hitrost in tekočino premikov. Miška je tudi izjemno vzdržljiva z gumijasto življenjsko dobo do 100 milijonov klikov. S povprečno življenjsko dobo baterije 70 ur in ergonomsko obliko je idealna izbira za dolge gaming seje.
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Tehnologija povezljivosti | Brezžičen |
| Brezžična tehnologija | Bluetooth®/RF |
| Frekvenca | 2.4 GHz |
| Vmesnik | USB |
| Število gumbov | 5 |
| Življenjska doba gumba | 100 000 000 clicks |
| Senzor miške | MARKSMAN S 33K |
| Resolucija gibanja | 33000 št. pik / palec |
| Tehnologija kazalnih naprav | Optičen |
| Hitrost gibanja | 750 palcev/sekundo |
| Največji pospešek | 50 G |
| Stopnja odziva | 8000 Hz |
| Funkcije miške | Ultralight |
| Povprečni čas delovanja baterije | 70 h |
| Zunanja barva | Črn |
| Vključena dodatna oprema | USB sprejemnik Dokumentacija |
| Širina (mm) | 66.55 mm |
| Višina (mm) | 38.21 mm |
| Globina (mm) | 119.25 mm |
| Nazivna teža | 0.036 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 143 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 110 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 52.5 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.167 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.036 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.8 kg |
| Paketi v škatli | 4 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 840440498193 |