CORSAIR SCIMITAR ELITE WIRELESS SE Gaming Miška, črna
Nazaj
CH-9314014-WW
CH-9314014-WW
Corsair
840440492276
Bar koda:
840440492276
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
CORSAIR SCIMITAR ELITE WIRELESS SE Gaming Miška, črna
Odkrijte novo raven igre z miško CORSAIR SCIMITAR ELITE WIRELESS SE, ki ponuja brezžično povezljivost Bluetooth®/RF in 16 programabilnih gumbov. S senzorjem MARKSMAN S 33K, ločljivostjo 33000 št. pik/palec in RGB osvetlitvijo, zagotovite popolno natančnost in prilagoditev. Miška se ponaša z dolgo življenjsko dobo baterije do 150 ur ter hitrim polnjenjem v 1,5 urah, kar vas ohranja v igri brez prekinitev. Izdelana z mislijo na udobje in učinkovitost, je idealna za strastne igralce.
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Tehnologija povezljivosti | Brezžičen |
| Brezžična tehnologija | Bluetooth®/RF |
| Frekvenca | 2.4 GHz |
| Vmesnik | USB |
| Število gumbov | 16 |
| Funkcija gumba | Programabilni |
| Senzor miške | MARKSMAN S 33K |
| Resolucija gibanja | 33000 št. pik / palec |
| Tehnologija kazalnih naprav | Optičen |
| Hitrost gibanja | 750 palcev/sekundo |
| Največji pospešek | 50 G |
| Stopnja odziva | 1000 Hz |
| Funkcije miške | 2-Zone RGB Backlight100% PTFE mouse feet |
| Povprečni čas delovanja baterije | 150 h |
| Čas polnjenja baterije | 1.5 h |
| Zunanja barva | Orožna kovina |
| Vključena dodatna oprema | USB sprejemnik Dokumentacija |
| Nazivna teža | 0.114 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 165 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 110 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 50 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.25 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.114 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 1.2 kg |
| Paketi v škatli | 4 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 840440492276 |