CORSAIR IRONCLAW WIRELESS SE Optična RGB Miška, 26000 DPI, črna
Nazaj
CH-9317110-WW
CH-9317110-WW
Corsair
0840440499916
Bar koda:
0840440499916
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
CORSAIR IRONCLAW WIRELESS SE Optična RGB Miška, 26000 DPI, črna
CORSAIR IRONCLAW WIRELESS SE je vrhunska brezžična gaming miška z osupljivo RGB osvetlitvijo in ločljivostjo 26000 DPI. Z Bluetooth®/RF tehnologijo ponuja zanesljivo 2.4 GHz povezavo za ljubitelje iger. Miška ima programabilne gumbe, omogoča hitro in natančno premikanje do 650 palcev/sekundo in podpira največji pospešek 50 G. Z vgrajenim pomnilnikom in iCUE združljivostjo je optimizirana za najboljše igralne izkušnje. Delo brezbojazni s celodnevnim delovanjem baterije do 532 ur.
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Tehnologija povezljivosti | Brezžičen |
| Brezžična tehnologija | Bluetooth®/RF |
| Frekvenca | 2.4 GHz |
| Število gumbov | 10 |
| Funkcija gumba | Programabilni |
| Resolucija gibanja | 26000 št. pik / palec |
| Tehnologija kazalnih naprav | Optičen |
| Hitrost gibanja | 650 palcev/sekundo |
| Največji pospešek | 50 G |
| Funkcije miške | Drsno kolesceVgrajen pomnilnikDesničarRGB osvetliteviCUE Compatible |
| Povprečni čas delovanja baterije | 532 h |
| Združljivost platforme | Mac OS Windows |
| Zunanja barva | Črn |
| Kabel vključen | Kabel USB tipa A na tip C |
| Vključena dodatna oprema | USB sprejemnik Vodnik za hitri začetek |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 175 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 110 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 55 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.26 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.13 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.26 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 840440499916 |