CORSAIR VOID WIRELESS v2 Gaming Slušalke, bele
Nazaj
CA-9011380-WW
CA-9011380-WW
Corsair
840440484219
Bar koda:
840440484219
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
CORSAIR VOID WIRELESS v2 Gaming Slušalke, bele
CORSAIR VOID WIRELESS v2 Gaming Slušalke vam ponujajo brezžično udobje z do 70 urami predvajanja, izjemno kakovost zvoka s 50mm gonilniki in elegantno RGB osvetlitev. Združljive so s številnimi napravami, vključno z osebnimi računalniki, PlayStation 4, PlayStation 5 in Nintendo Switch, kar omogoča vrhunsko igralsko doživetje na različnih platformah.
| Ime tržnega modela | VOID WIRELESS v2 Gaming Headset |
| Vrsta avdio sistema | Igralne slušalke |
| Cilj | Računalniška večpredstavnost PlayStation 4 Stikalo Nintendo PlayStation 5 |
| Tehnologija povezljivosti | Brezžičen |
| Brezžična tehnologija | Bluetooth/RF |
| Faktor oblike | Polna velikost (čez uho) |
| Premer gonilnika | 50 mm |
| Način priklopa | Trak za glavo |
| Sensitivity | 116 dB |
| Impedance | 32 Ω |
| Frekvenčni odziv | 20Hz-20kHz |
| Sistemske komponente | 2 Zvočniki |
| Faktor oblike mikrofona | Vgrajeno |
| Občutljivost mikrofona | -40 dB |
| Frekvenčni odziv mikrofona | 100Hz - 8kHz |
| Impedanca mikrofona | 2200 Ω |
| Funkcije mikrofona | Vsesmerna |
| Vrsta omrežja | Bluetooth Adapter |
| Oblika omrežnega vmesnika | Integrirano |
| Vmesnik | Bluetooth/RF |
| Doseg v zaprtih prostorih | 15.24 m |
| Frekvenca Bluetooth® | 2.4 GHz |
| USB | 1 |
| Lokacija napajalne naprave | Zunanji |
| Povprečni čas delovanja baterije | 70 h |
| Brezžično poslušanje | Min 70 h Max 130 h |
| Vrsta daljinskega upravljalnika | Enostaven dostop do nadzora |
| Zvočni kontrolniki | Glasnost Switch Inputs Moč |
| Funkcije | RGB osvetlitev Dolby Atmos |
| Active Noise Cancellation | Ne |
| Zunanja barva | Bel |
| Vključena dodatna oprema | Garancijski list USB ključ |
| Kabel vključen | pinlni kabel USB |
| Nazivna teža | 0.303 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 183 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 106.5 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 205 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.3 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.2 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 0.3 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 840440484219 |
| Povezljivost |
Brezžična |
| Bluetooth |
Da |
| Domet do |
15,24 m |
| Priključek |
USB |
| Združljivost |
PC, Playstation, Nintendo Switch |
| Osvetlitev |
Da |
| Barva |
Bela |