CORSAIR K70 PRO TKL High-Performance Hall Effect Tipkovnica s Hitrim Sprožilcem, črna
Nazaj
CH-911911G-NA
CH-911911G-NA
Corsair
840006683650
Bar koda:
840006683650
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
CORSAIR K70 PRO TKL High-Performance Hall Effect Tipkovnica s Hitrim Sprožilcem, črna
Izdelka trenutno ni na zalogi.
Odkrijte visokozmogljivo CORSAIR K70 PRO TKL tipkovnico s hitrim sprožilcem, mehanskimi tipkami in napredno tehnologijo. Uživate lahko v RGB osvetlitvi, proti duhovnikom tehnologiji in 8000 Hz HyperPolling, kar zagotavlja optimalno gaming izkušnjo. Z vmesnikom USB in združljivostjo z iCUE programsko opremo je popolna za vsakogar, ki išče vrhunsko učinkovitost in hitro odzivnost.
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Tehnologija povezljivosti | Žično |
| Vmesnik | USB |
| Faktor oblike | Namizje |
| Število ključev | 87 |
| Vrsta tipk | Mehanske |
| Funkcije tipkovnice | Oslonjak za zapestje Multimedijska funkcija Vgrajen pomnilnik RGB osvetlitev ozadja iCUE Compatible Tehnologija proti duhovnikom Brez tipkov 8000 Hz HyperPolling Rapid trigger |
| Zahteva periferne naprave | Vrata USB Internetna povezava za prenos izbirne programske opreme |
| Zunanja barva | Črn |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Skladne naprave | PC Mac |
| Nazivna teža | 1.463 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 411 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 142 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 67 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.463 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.972 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 2 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 840006683650 |