CORSAIR K65 PLUS WIRELESS RGB Mehanična Gaming Tipkovnica, črna
Nazaj
CH-91D401L-NA
CH-91D401L-NA
Corsair
840006665366
Bar koda:
840006665366
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
CORSAIR K65 PLUS WIRELESS RGB Mehanična Gaming Tipkovnica, črna
Izdelka trenutno ni na zalogi.
CORSAIR K65 PLUS je vrhunska brezžična mehanska gaming tipkovnica, ki se ponaša z RGB osvetlitvijo in kompaktnim dizajnom. Z uporabo Bluetooth/RF povezljivosti in naprednimi Red Switch stikali, ki zdržijo do 80 milijonov pritiskov, je idealna izbira za vsakega igričarja. Zagotavlja do 266 ur delovanja in ima vgrajen pomnilnik, kar omogoča personalizacijo nastavitev.
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Tehnologija povezljivosti | Brezžičen |
| Brezžična tehnologija | Bluetooth/RF |
| Faktor oblike | Kompakten |
| Vrsta tipk | Mehanske |
| Elektronski življenjski cikel | 80000000 Cycles |
| Funkcije tipkovnice | Multimedijska funkcija 1000Hz Ultrapolling Vgrajen pomnilnik RGB osvetlitev ozadja Tehnologija proti duhovnikom Red Switches |
| Zahteva periferne naprave | Vrata USB Internetna povezava za prenos izbirne programske opreme |
| Tehnologija baterij | Litij-ionski |
| Povprečni čas delovanja baterije | up to 266 h |
| Zunanja barva | Midnight Grey |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Kabel vključen | pinlni kabel |
| Skladne naprave | PC Drugi |
| Neto teža | 1.224 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 336 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 185 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 44 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.224 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.918 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 1 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 1 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 840006665366 |