CORSAIR VANGUARD PRO 96 Hall Effect Mehanična Gaming Tipkovnica, črna
Nazaj
CH-91E911G-NA
CH-91E911G-NA
Corsair
840440403197
Bar koda:
840440403197
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
CORSAIR VANGUARD PRO 96 Hall Effect Mehanična Gaming Tipkovnica, črna
Izdelka trenutno ni na zalogi.
CORSAIR VANGUARD PRO 96 je vrhunska gaming tipkovnica z žično povezljivostjo prek USB tipa A. Z magnetno-mehanskimi stikali ter RGB osvetlitvijo zagotavlja hitro odzivnost in personalizacijo. Ponuja programabilne tipke, vgrajen LCD zaslon in tehnologijo proti duhovnikom. Idealen za PC in Mac uporabnike, z vrhunsko stabilnostjo in napredno tehnologijo.
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Tehnologija povezljivosti | Žično |
| Vmesnik | USB tipa A |
| Faktor oblike | Velikosti |
| Profile | Standard |
| Funkcije tipk/gumbov | Programabilni |
| Razporeditev tipkovnice | QWERTY |
| Vrsta tipk | Magnetic |
| Switch | CORSAIR MGX Magnetic-Mechanical Switches |
| Backlight | RGB |
| Funkcije tipkovnice | Built-In LCD Display Vgrajen pomnilnik Nastavljive nagibne noge Valj za glasnost Tehnologija proti duhovnikom Braided Fiber Cable 8000 Hz HyperPolling Magnetic Wrist Rest |
| Združljivost platforme | PC Mac |
| Zahteva operacijski sistem | Apple Mac OS 10.5 ali novejša različica Microsoft Windows 10 ali novejša različica |
| Zahteva periferne naprave | Vrata USB |
| Lokalizacija | Ameriška angleščina |
| Zunanja barva | Črn |
| Neto teža | 1.097 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 412 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 192 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 66 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.709 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.097 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 4 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 840440403197 |