CORSAIR K70 CORE TKL, RGB Mehanična Gaming Tipkovnica, črna
Nazaj
CH-911911E-NA
CH-911911E-NA
Corsair
840006678786
Bar koda:
840006678786
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
CORSAIR K70 CORE TKL, RGB Mehanična Gaming Tipkovnica, črna
Izdelka trenutno ni na zalogi.
CORSAIR K70 CORE TKL mehanična gaming tipkovnica neponovljivo združuje hitrost in tišino. Opremljena je s tihimi, predmazanimi rdečimi stikali CORSAIR MLX, ki omogočajo izjemno natančnost pri igralnih poveljstvih. Tipkovnica ima kompaktno obliko TKL (Tenkeyless) z RGB osvetlitvijo in standardnim QWERTY razporedom. Ponaša se z dodatnimi funkcijami, kot so vgrajen pomnilnik, nastavljive nagibne noge in valj za glasnost. Je združljiva z operacijskimi sistemi Apple Mac OS in Windows ter platformami PC in Xbox. Popolna za intenzivne igralne bitke.
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Tehnologija povezljivosti | Žično |
| Vmesnik | USB tipa A |
| Faktor oblike | TKL |
| Profile | Standard |
| Število ključev | 87 |
| Razporeditev tipkovnice | QWERTY |
| Vrsta tipk | Mehanske |
| Switch | CORSAIR MLX Red |
| Key Feel | Silent and pre-lubed |
| Keycaps | ABSDouble-shot |
| Backlight | RGB |
| Funkcije tipkovnice | Vgrajen pomnilnik Nastavljive nagibne noge Valj za glasnost Tangle-free Rubber Cord Tehnologija proti duhovnikom NKRO support |
| Združljivost platforme | PC Xbox |
| Zahteva operacijski sistem | Apple Mac OS 10.5 ali novejša različica Microsoft Windows 10 ali novejša različica |
| Zahteva periferne naprave | USB (A) port |
| Lokalizacija | Ameriška angleščina |
| Zunanja barva | Črn |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 408 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 142 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 46 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 0.973 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.743 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 5 kg |
| Paketi v škatli | 4 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 840006678786 |