CORSAIR GALLEON 100 SD RGB Mehanična Gaming Tipkovnica, črna
Nazaj
CH-912A31I-NA
CH-912A31I-NA
Corsair
0840440407867
Bar koda:
0840440407867
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
CORSAIR GALLEON 100 SD RGB Mehanična Gaming Tipkovnica, črna
Izdelka trenutno ni na zalogi.
CORSAIR GALLEON 100 SD RGB Mehanična Gaming Tipkovnica prinaša vrhunsko igralno izkušnjo. Z mehanskimi tipkami, RGB osvetlitvijo in HyperPolling tehnologijo vaši ukazi postanejo hitri in natančni. USB povezljivost, PBT tipke in vgrajen pomnilnik zagotavljajo maksimalno učinkovitost in stabilnost pri igranju. Združljiva je tako s PC kot Mac OS, vključuje pa tudi snemljiv oslonjalec za dlani za dodatno udobje.
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Tehnologija povezljivosti | Žično |
| Vmesnik | USB |
| Faktor oblike | Velikosti |
| Vrsta tipk | Mehanske |
| Funkcije tipkovnice | Vgrajen pomnilnik Snemljiv oslonjalec za dlani RGB osvetlitev ozadja Nastavljive nagibne noge iCUE Compatible Tehnologija proti duhovnikom Braided Fiber Cable Večpredstavnost 8000 Hz HyperPolling PBT tipke N-Key Rollover (NKRO) |
| Količina vmesnika USB2.0 | 1 |
| Vrsta priključka vmesnika USB2.0 | 4-pin tip A |
| Združljivost platforme | PC Mac OS |
| Zahteva periferne naprave | Vrata USB 2.0 Internetna povezava za prenos izbirne programske opreme |
| Zunanja barva | Črn |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Skladne naprave | PC Drugi |
| Neto teža | 1.392 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 498 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 203 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 76 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 2.706 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 1.392 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 2.7 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 840440407867 |