CORSAIR VANGUARD 96-MLX Plasma-DUAL, Mehanična Gaming Tipkovnica, črna
Nazaj
CH-91E921E-NA
CH-91E921E-NA
Corsair
0840440413004
Bar koda:
0840440413004
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
2 leti
CORSAIR VANGUARD 96-MLX Plasma-DUAL, Mehanična Gaming Tipkovnica, črna
Izdelka trenutno ni na zalogi.
CORSAIR VANGUARD 96-MLX Plasma-DUAL je vrhunska mehanska gaming tipkovnica, ki se ponaša z RGB osvetlitvijo, tehnologijo 8000 Hz HyperPolling in proti duhovniško tehnologijo. Njena črna zasnova je opremljena z magnetnim naslonom za zapestje, medtem ko podporo zagotavlja vgrajen pomnilnik in LCD zaslon. Povezovanje prek USB-ja zagotavlja stabilno delovanje, ki ga cenijo vsi resni igralci.
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Tehnologija povezljivosti | Žično |
| Vmesnik | USB |
| Vrsta tipk | Mehanske |
| Funkcije tipkovnice | Built-In LCD Display Vgrajen pomnilnik Tehnologija proti duhovnikom Braided Fiber Cable 8000 Hz HyperPolling NKRO support RGB Backlight Magnetic Wrist Rest |
| Zahteva periferne naprave | Vrata USB Internetna povezava za prenos izbirne programske opreme |
| Lokalizacija | Ameriška angleščina |
| Zunanja barva | Črn |
| Vključena dodatna oprema | Dokumentacija |
| Nazivna teža | 0.994 kg |
| Vračljivi izdelki z garancijo | Da |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Pogoji za preverjanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina pakiranja (mm) | 412 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 192 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 66 mm |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 1.594 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.994 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Teža škatle Bruto (kg) | 4.4 kg |
| Paketi v škatli | 4 |
| Vrsta paketa | Škatla |
| Koda EAN | 840440413004 |