Ubiquiti UPS-Tower-EU UniFi upravljan 1kVA UPS, 10 priključkov
Nazaj
UPS-TOWER-EU
UPS-TOWER-EU
Ubiquiti
810177161868
Bar koda:
810177161868
Naša šifra:
Supplier Code:
Garancija:
1 leto
Ubiquiti UPS-Tower-EU UniFi upravljan 1kVA UPS, 10 priključkov
Izdelka trenutno ni na zalogi.
Ubiquiti UPS-Tower-EU je visoko zmogljiva enota za neprekinjeno napajanje, ki nudi 1 kVA nazivno moč in 600 W učinkovite izhodne moči. Z 10 povezavami IEC-320 C13 in 5 napravami z možnostjo programske ponastavitve, je idealen za zaščito ključne računalniške opreme. Naprava prinaša stalno varnost s tehnologijo interaktivne linije in sinewave izhodno valovno obliko, kar zagotavlja zanesljivo in stabilno napajanje. LED način obveščanja omogoča hitro identifikacijo stanja, medtem ko zaščita pred prekomernim tokom, preobremenitvijo in kratkim stikom zagotavlja dolgotrajno varnost vaše opreme. Poleg tega vključuje notranjo baterijo, ki se napolni v 8 urah, ter LAN in Ethernet povezave za enostavno upravljanje in nadzor. Ubiquiti UPS-Tower-EU je zasnovan za zaupanje v vsaki situaciji.
| Tehnologija UPS | Interaktivna linija |
| Zmogljivost izhodne moči | 600 W |
| Največja nazivna električna moč | 1000 V-A |
| Nazivna izhodna napetost | 220/240 V |
| Certifikati | CE, IEC 62040-1 |
| Napetostna faza | Samski |
| Način obveščanja o stanju | LED |
| Zaščita vezja | Prekomerni tok Zaščita pred kratkim stikom Preobremenitev |
| Izhodna valovna oblika | Sinewave |
| Največja izhodna napetost | 240 V |
| Najmanjša izhodna napetost | 220 V |
| Največja izhodna frekvenca | 60 Hz |
| Najmanjša izhodna frekvenca | 50 Hz |
| IEC-320 C13 | 10 |
| Največja vhodna napetost | 280 V |
| Najmanjša vhodna napetost | 170 V |
| Največja vhodna frekvenca | 60 Hz |
| Najmanjša vhodna frekvenca | 50 Hz |
| Količina vhodnih priključkov za napajanje | 1 |
| Vrsta vhodnih napajalnih priključkov | IEC-320 C14 |
| Lokacija baterije | Notranji |
| Čas polnjenja baterije | 8 h |
| Količina vmesnika LAN | 2 |
| Količina pristanišč za upravljanje | 1 |
| Vrsta priključka za upravljanje vrat | RJ-45 |
| Število vrat Ethernet 10Base-T / 100Base-TX | 2 |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 40 °C |
| Največja delovna vlažnost | 95 odstotek |
| Najnižja delovna temperatura okolja | 0 °C |
| Minimalna delovna vlažnost | 0 odstotek |
| Najvišja temperatura okolja v neobratovanju | 50 °C |
| Najnižja temperatura okolja v neobratovanju | -20 °C |
| Maksimalna nadmorska višina | 3000 m |
| Zunanja barva | Bel |
| Možnost montaže | Samostojni |
| Vključena dodatna oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Globina (mm) | 280.5 mm |
| Višina (mm) | 288 mm |
| Širina (mm) | 99 mm |
| Nazivna teža | 7.85 kg |
| Garancijski rok (mesec) | 12 mesecev |
| Teža pakiranja Bruto (kg) | 10 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 7.85 kg |
| Kosi v pakiranju | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 462 mm |
| Širina škatle (mm) | 257 mm |
| Višina škatle (mm) | 457 mm |
| Teža škatle Bruto (kg) | 10 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Koda EAN | 810177161868 |